Корисна
Введення європротоколу при оформленні і ДТП в Україні

Верховна Рада України ухвалила Закон №4652-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно ДТП і виплат страхового відшкодування", за яким планується ввести в дію в нашій країні систему європротоколу.

Читати детальніше
Корисна
Зміни законодавства про транспортний збір

25 березня 2009 р. Президент України підписав прийнятий Верховною Радою ЗАКОН УКРАЇНИ «Про внесення змін до Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів» щодо ставок податку» N 1075-VI

Читати детальніше
Корисна
Автомобільна аптечка

Автомобільна аптечка належить до тих обов'язковим аксесуарів, без яких виїжджати з гаража не варто, причому вона завжди повинна бути придатна до використання тому, як і автомобіль перед техоглядом, аптечка вимагає особливо ретельної ревізії і, якщо виникає необхідність, оновлення вмісту.

Читати детальніше
Корисна
Водіям, котрі збираються в Європу

Вирушаючи за кордон на авто, крім ваших супутників, багажу, необхідних документів, незайвим буде дізнатися, а за якими правилами дорожнього руху їздять закордонні водії. Інформація такого роду для вас стане важливою, тим більше, що вона допоможе зберегти товщину вашого гаманця і здоров'я ваших нервів.

Читати детальніше
Корисна
Реальний пробіг автомобіля чи скручений, як визначити?

Вибираючи для покупки портиманий автомобіль на автобазарі або на популярних автосайтах, покупці звертають увагу на різні характеристикам автомобіля, в тому числі і на такі як марка, модель, модифікація, потужність і об'єм двигуна, тип використовуваного палива, прохідність, економічність, комплектація та інші. Але на три основних показники, при першочерговій оцінці потриманого авто, всі покупці без винятку звертають увагу на рік випуску, ціну транспортного засобу та його пробіг.

Читати детальніше
Корисна
Європейська класифікація автомобілів

На сьогоднішній день у Західній Європі легкові автомобілі ділять на 10 основних класів за їх розмірами та цільовим призначенням. Проте, авто, які знаходяться в одному класі за розміром, можуть мати істотні цінові відмінності. Стисло охарактеризуємо кожен клас і популярних його представників.

Читати детальніше
Корисна
Таблиця нових штрафів

Як вже повідомлялось раніше президент затвердив

нові штрафи

, які вступлять в дію з 18 листопада 2008 року.

Читати детальніше
Корисна
Навіщо гальмувати, коли є пристрій, який дозволяє водіям проїхати на світлофорі без зупинки

Спеціалістами німецької корпорації Ауді розроблено пристрій під назвою Travolution, котрий інформує водія, з якою допустимою швидкістю необхідно їхати, щоб на найближчому світлофорі проїхати на зелений сигнал без зупинки. Пристрій, діючий по принципу безпровідної технології WLAN, можливо встановити на будь-який автомобіль. Прилад Travolution здатний розпізнавати сигнали світлофора з відстані до 27 кілометрів. Рекомендована пристроєм оптимальна швидкість висвічується на дисплеї приладу.

Читати детальніше
Корисна
Візит до автомийки

Ви любите свою машину? Я теж. А раз любимо, значить і мити повинні грамотно, а на мийці поводитися правильно.

Читати детальніше
Корисна
VIN код автомобіля

При купівлі іноземного автомобіля ми завжди думаємо, що купуємо автомобіль, який стане нашим надійним і комфортним другом на довгі роки. Проте зараз у продажі є багато “битих” автомобілів, які купувалися за кордоном за безцінь, а після відновлення стали коштувати досить дорого. Дефекти ховають за допомогою ремонту, але через якийсь час вони “випливають” і починають вимагати великих вкладень коштів. Приміром, почастішали випадки надходження постраждалих від повені автомобілів.

Читати детальніше
Корисна
Нові категорії водійських посвідчень

14 категорій автотранспорту у нових водійських посвідченнях, що відповідають стандартам Європейського Союзу

Читати детальніше
Корисна
Про що Вам сигналізують?

Подорожуючи автомобілем, неодноразово доводиться бачити, як під час руху водії інших авто подають різні світлові та звукові сигнали, а то і за допомогою жестів.

Читати детальніше
Корисна
Готуй сани влітку, а… пересувні автокемпінги купуй взимку

Бажання людини бути частіше наодинці з природою, повністю «автономним» і незалежним від світської метушні у вихідні дні та під час майбутньої відпустки, привело до появи різноманітної «рухомої нерухомості» – автокемпінгів, караванів, причепів – дач.

Читати детальніше
Корисна
Как покупать б/у автомобиль

Постарайтесь покупать машину не один. Продавец будет "давить", расхваливая свой товар. Вместе с кем-то психологически легче выдержать это давление, к тому же чем больше глаз увидят автомобиль, тем выше вероятность обнаружить скрытые дефекты, что поможет во всяком случае снизить цену покупаемого автомобиля. Вы с друзьями или спутниками аргументируете свою цену тем, что на исправление обнаруженных дефектов придется затратить дополнительные деньги.

Читати детальніше