Нові зміни в Правилах дорожнього руху

13.03.2009

Як повідомляється управлінням у зв'язках із засобами масової інформації Секретаріату Кабінету Міністрів України Урядом внесено зміни до Правил дорожнього руху.

Відповідну постанову Кабінету Міністрів прийнято 5.03.2009 р на засіданні Уряду. Цією постановою забороняється проведення контролю технічного стану транспортних засобів між періодичними технічними оглядами, та внесені певні зміни щодо встановлення швидкісних обмежень.

Так, змінами до ПДР передбачено, що у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю 70 км/год., у населених пунктах на дорогах, що мають шість і більше смуг в обох напрямках – 80 км/год., у населених пунктах на дорогах, що мають шість і більше смуг в обох напрямках руху та встановлений бетонний або інший відбійник – 90 км/год.

Транспортним засобам (крім автобусів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів та авто, яким керують водії зі стажем до 2 років) на автомагістралях дозволяється рух зі швидкістю 130 км/год., на інших дорогах поза межами населених пунктів – 110 км/год., на дорогах, що проходять через населені пункти, позначені знаком 5.47 – 90 км/год.