Десятка кращих автомобільних двигунів року в CША

16.01.2009

За інформацією американського видавництва «Ward''''s Automotive Group», який є ініціатором традиційного щорічного конкурсу в США, на звання найкращий, автомобільний двигун року, в черговий раз завершено підведення підсумків конкурсу.

В результаті підсумків, в 10-ку конкурсного списку кращих автомобільних двигунів року в США включено:

від виробника Audi: двигун 2.0L TFSI (A4 Avant)

від виробника BMW: двигун 3.0L (135i Coupe)

від виробника BMW: дизельний двигун 3.0L (335d)

від виробника Chrysler:двигун 5.7L Hemi (Dodge RAM/Challenger R/T)

від виробника Ford: двигун 2.5L (Escape Hybrid)

від виробника General Motors: 3.6L двигун (Cadillac CTS)

від виробника Honda: двигун 3.5L (Акорд Coupe)

від виробника Hyundai: двигун 4.6L (Genesis)

від виробника Toyota: двигун 3.5L (Lexus IS 350)

від виробника "Фольксваген": дизельний двигун 2.0L (Jetta TDI)

Чим керувалися організатори конкурсу? Які критерії бралися до уваги при підведенні підсумків не відомо. Але слід зазначити, що в десятку кращих включено два сучасних дизельних двигуни, які зовсім не користуються популярністю в США, а також одна силова установка (від Ford Escape Hybrid).

Слід зазначити, що серед європейських автовиробників теж організовані щорічні конкурси під назвою "Кращий двигун року" та "Кращий автомобіль Європи", до речі останній конкурс організовується регулярно і щорічно починаючи з 1964 р.

Так Європейським "Кращим двигуном року" визнаний трилітровий турбодвигун від BMW (включений в рейтинг «Ward''''s Automotive Group»). Слід зазначити, що за підсумками європейського конкурсу виробником BMW отримано ще чотири призових місця, в той час як VW удостоєний тільки двох нагород - за двигун 1,4 TSI Twincharger, і за дволітровий турбодвигун, що використовується на моделях VW, Audi та Seat.

Джерело: по матеріалах ЗМІ