Хтось втрачає, а хтось і знаходить. В Європі знижують ціни на автомобілі

07.11.2008

В умовах фінансової кризи, як виявляється, не тільки можна втратити, але й ... надбати. Як то кажуть, хтось втрачає, а хтось і знайде загублене.

У нинішній ситуації на світових автомобільних ринках для автовиробників є два варіанти виходу з кризи або скорочувати виробництво автомобілів, або знижувати на них ціни.

По першому шляху вже пішли Skoda, ОреI, ВМW і General Моtоrs, що прийняли рішення про зупинку виробництва на певний період. По другому шляху в Європі мають намір слідувати поки що тільки Ford та Volkswagen.

Виробник "народних" автомобілів вже оголосив про продаж моделі VW Golf на 9 тис. євро нижче початкової ціни. До таких неадекватних заходів автовиробник змушений вдатися в умовах, коли на ринок ось-ось повинен вийти Golf шостого покоління, а автомобілями попереднього покоління до цих пір затарені склади. Після таких рішучих ініціатив Volkswagen Golf V з двухлітровим дизельним двигуном оцінюється в Німеччині близько 18,5 тис. євро.

Компанією Ford здійснені менш радикальні кроки. На бестселер марки Focus американці погодилися запропонувати європейцям знижки в 500 євро. Нові умови вже діють з 15 жовтня. Тепер Ford Focus з двигуном об''ємом 1,6-літри і потужністю в 115 кінських сил оцінюється в Європі від 16 тис. євро. Так що варто пошукати втрачене автовиробниками.