Нові правила митного оформлення

16.05.2008

Прес-служба Державної митної служби України повідомила, що з 24 червня 2008 року вступають в дію нові правила митного оформлення авто, що ввозяться в Україну.

Відтепер митне оформлення транспортних засобів, що ввозяться в Україну для вільного обігу, проводитиметься за місцем постійного проживання або тимчасового перебування громадян, котрі їм належать

Наказом Держмитслужби № 229 від 17 березня 2008 року зокрема внесено зміни до Правил митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України.

Правилами визначається: митне оформлення транспортних засобів, що ввозяться в Україну для вільного обігу, проводитиметься за місцем постійного проживання або тимчасового перебування громадян, що їм належать.

Зокрема зазначено, що в разі ввезення громадянами транспортних засобів з метою вільного обігу, митниками в пункті пропуску через державний кордон України здійснюватимуться митний огляд транспортного засобу та митні процедури по оформленню документів контролю доставки транспортного засобу до митниць призначення.


Закон України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів"