Навіщо тонувати скло автомобіля?

Тоноване скло автомобіля може істотно погіршити видимість, особливо у сутінках і у хмарну погоду. Однак у тонування більше переваг, ніж недоліків.

Існує два види тонування скла авто:напилення та нанесення плівки.

Тонування шляхом напилення вже не популярне: воно занадто дряпається, не демонтується, та швидко псується. Єдиний його плюс – невелика вартість.

Найкращий вид тонування – з використанням плівки. Він займає небагато часу (від 3 до 5 годин), скло при цьому не дряпається, не каламутніє, а при бажанні плівка легко знімається. Плівка добре тримається на склі й витримує температуру до 600 градусів за Цельсієм. Виробники дають на таку плівку довічну гарантію.

Переваги тонування скла автомобіля:

1. Естетичність.

Тонування скла Вашого автомобіля допоможе йому виглядати красивіше, солідніше і престижніше.

2. Безпека.

Тонування скла якісними плівками усуває ефект дзеркала та нейтралізує сонячні відблиски, сліпуче світло зустрічних та попутних автомобілів. Тоноване скло міцніше у разі аварії або ударів, та не розлітається на дрібні шматочки, які можуть стати згубними для людей, що сидять в салоні (у цьому випадку осколки просто залишаються висіти на плівці). До того ж, потенційні злодії не побачать, що Ви залишили у машині щось цінне, та яка апаратура у ній встановлена.

3. Економія.

Якісне тонування автомобільного скла оберігає салон від вигорання, захищає від сонячних відблисків і полегшує роботу кондиціонера, поглинаючи до 99% ультрафіолетових променів та до 70% теплових променів влітку. Взимку плівка затримує в салоні до 35% тепла, зберігаючи в автомобілі комфортну температуру.

Не намагайтеся зекономити на плівці для тонування скла авто: через кілька місяців може виявитися, що вона вицвітає, пузириться і каламутніє. Обов’язково вибирайте плівку відомих виробників.